Weszli razem z drzwiami

6
(fot. Damian Wicher)

Starsza kobieta przewróciła się w mieszkaniu przy ulicy Piastowskiej w Prudniku i nie mogła sama wstać. Aby ją ratować, wezwani na miejsce strażacy nie zawahali się wyważyć drzwi. Po pomoc zadzwonili czujni sąsiedzi. Domowniczka trafiła pod opiekę pogotowia. To kolejne tego typu zdarzenie w ostatnim czasie na terenie powiatu. Niestety w kilku przypadkach na ratunek było już za późno.

6 KOMENTARZE

 1. Art. 90. § 1. [Tamowanie lub utrudnianie ruchu]
  Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, podlega karze grzywny do 500 złotych lub karze nagany.

  Poproszę o taki mandat DLA WSZYSTKICH KTÓRZY ZROBILI SOBIE PARKING z jednego pasa ruchu NA ul. KOLEJOWEJ!!!!
  Lenie jedne, zróbcie sobie parking zbiorczy na tyłach waszych kamienic lub ruszcie te swoje 4litery i wydzielcie parking zbiorczy na jednym z ogródków działkowych.
  Ta sama sytuacja jest przy Gen. W. Andersa ( działkowcy lenie zrobili sobie parking z nowej drogi…. chcesz na działkę zaparkuj np. koło kościoła na osiedlu sójczym na parkingu zbiorczym i idź z buta ten kawałek).

 2. Tak, zgadzam się – tak samo na Młyńskiej, Grunwaldzkiej, Traugutta i innych głównych ulicach do tego rowerzyści nie korzystający ze ścieżek rowerowych blokujący ruch. Kierowcy nie powinni odpowiadać za potrącenia rowerzystów na drodze jak obok jest ścieżka rowerowa. Bo to nie jest miejsce w którym powinni przebywać. Patologia Prudnika. Najgorsze miasto do jeżdżenia w Europie.

  • Proponuję pójść dalej, za przekroczenie prędkości lub nie przepuszczenie pieszego na przejściu lub rowerzysty na przejeździe rozstrzelać kierowcę na miejscu.

 3. Młodzi rowerzyści jeżdżą jak wariaty chodnikami mimo ze nie wolno wyprzedzają przechodniów z ogromną prędkością bez zadnych sygnałów dźwiękowych już w tym roku kilka razy uniknęłam potrącenia a moze kalectwa i smierci. Niech policja i straz miejska sie tym zajmą bo będzie tragedia

 4. Tak SM musi wyskoczyc z kapci i szlafroka, 16- letni pojazd 157 tys km przebiegu, przewaza „robota biurowa”!?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here