Plebiscyt Sportowy 2022

Jak co roku, zapraszamy do wspólnej zabawy mającej na celu wyłonienie najpopularniejszego sportowca, młodego sportowca, trenera i działacza sportowego na Ziemi Prudnickiej w ubiegłym roku.

Plebiscyt podzielony jest na 4 etapy. Głosowanie w pierwszym etapie potrwa od 4 do 20 stycznia i ma charakter otwarty – do drugiego etapu  w każdej kategorii zakwalifikuje się po 16 kandydatów, których najliczniej wskażą Czytelnicy „Tygodnika”. W kolejnych etapach głosujemy za pomocą SMS i kuponów z gazety. Głosowanie w etapie drugim potrwa od 25 stycznia do południa 10 lutego, a wyniki zostaną ogłoszone w „Tygodniku Prudnickim” i na stronie terazprudnik.pl 15 lutego. W ten sam dzień rozpocznie się również etap trzeci, w którym udział weźmie 8 kandydatów w każdej kategorii, głosowanie potrwa do południa 3 marca, a wyniki ogłoszone zostaną 8 marca. Do etapu finałowego zakwalifikuje się 4 najlepszych kandydatów. Głosowanie w etapie finałowym potrwa od 8 do 24 marca, ostateczne wyniki podamy 29 marca.

W każdym z etapów głosują Czytelnicy za pomocą dwóch metod: kuponów wyciętych z gazety oraz SMS-ów. Kupony drukowane będą we wszystkich wydaniach gazety w trakcie plebiscytu. Numer telefonu i treści SMS-ów przypisane do każdego z kandydatów, jak również bieżące wyniki głosowania (tylko z SMS), znajdziecie na podstronie każdej z kategorii.

Regulamin plebiscytu dostępny jest tutaj.

Zapraszamy do zabawy!