Patronat TP: Dni Prudnika

2

Warto przyjechać do Prudnika w pierwszy weekend czerwca (3-5.06). Odbędą się tu trzy duże wydarzenia: Dni Prudnika, Wystawa Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego, XIII Festiwal Miast Cittaslow oraz wędkarski Dzień Dziecka (ten ostatnich w podprudnickich Niemysłowicach). Dziś o pierwszym z tych wydarzeń.

Zgodnie z dotychczasową praktyką święto miasta będzie koncertem gwiazd. Na scenie ustawionej na Rynku zaprezentują się trzy formacje muzyczne (w kolejności): o godz. 19.00 – Hambawenah, o 20.00 – Tulia i o 21.00 – Zakopower. Repertuar ciekawy, w sporej części folkowy.

Wejście na teren koncertowy jest bezpłatne.

Organizatorem wydarzenia jest Prudnicki Ośrodek Kultury.

2 KOMENTARZE

 1. Na Dni Prudnika warto zrobić porządek z niereformowalnymi ludźmi, zawalaczami drogi na ul.Kolejowej, którzy z drogi zrobili sobie parking i którzy działają wbrew przepisom na szkodę innych (jakby mogli to by pod drzwi mieszkań tymi autami wjechali)

  Art. 90. § 1. [Tamowanie lub utrudnianie ruchu]
  Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, podlega karze grzywny do 500 złotych lub karze nagany.

  Poproszę o taki mandat DLA WSZYSTKICH KTÓRZY ZROBILI SOBIE PARKING z jednego pasa ruchu NA ul. KOLEJOWEJ!!!!
  Lenie jedne, zróbcie sobie parking zbiorczy na tyłach waszych kamienic lub ruszcie te swoje 4litery i wydzielcie parking zbiorczy na jednym z ogródków działkowych.
  Ta sama sytuacja jest przy Gen. W. Andersa ( działkowcy lenie zrobili sobie parking z nowej drogi…. chcesz na działkę zaparkuj np. koło kościoła na osiedlu sójczym na parkingu zbiorczym i idź z buta ten kawałek).

 2. Prudnik zaistnial na youtube, ktos porównał nasze miasto z miastem podobnym w Rosji. Niewiem śmiać się czy płakać. ://youtu.be/8Po0O1WfP-E

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here