Społeczeństwo

Zamknij

Trwa kwesta "Ocalić od zapomnienia" [FOTO]

Andrzej Dereń Andrzej Dereń 12:29, 01.11.2025
Skomentuj Trwa kwesta "Ocalić od zapomnienia" [FOTO]

Po godz. 10.00 na cmentarzu komunalnym w Prudniku rozpoczęła się coroczna kwesta "Ocalić od zapomnienia" organizowana przez Towarzystwo Historyczne Ziemi Prudnickiej we współpracy z Muzeum Ziemi Prudnickiej. Pozyskane środki przeznaczane są na rzecz ratowania artystycznych nagrobków lub o wartościach zabytkowych. Kwestarze stać będą przy bramach cmentarza do godz. 16.00.

Fot. Andrzej Dereń

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Mariusz PudzianMariusz Pudzian

0 0

Ten zielony dywan na metry na grobie niemieckiego lekarza to 23 tysiące kosztował? Zaufania do akcji nie mam jeśli burmistrz w niej macza palce. Ten człowiek zepsuje wszystko.

18:17, 01.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

sąsiad cmentarzasąsiad cmentarza

0 0

Może to perski dywan?

18:19, 01.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

LeninLenin

0 0

Dyrektor Smerf Ważniak pojedzie do Iranu i kupi perski dywan i zamiast odmawiać nagrobki będzie je dywanami przykrywał. A burmistrze złożą kwiaty.

18:27, 01.11.2025

JerzyJerzy

0 0

Miło było patrzeć na młodzież i dorosłych działających w ramach akcji. Wielki szacunek dla wszystkich organizatorów. Warto pomyśleć o pomniku oświęcimskim, po kradzieżach złomiarzy nie wygląda dobrze.

22:10, 03.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%