Przez Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie, zostało wydane ostrzeżenie meteorologiczne dla części powiatów województwa opolskiego, w tym prudnickiego, głubczyckiego, nyskiego i krapkowickiego. Ostrzeżenie ma podwyższony stopień.
Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w piątek i niedzielę od 30°C do 33°C, w sobotę od 32°C do 35°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 21°C.
– informuje IMGW.
Zjawisko będzie miało miejsce od 2026-06-19 (piątek) 11:00 do 2026-06-21 (niedziela) 20:00.
Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska oszacowano na 90%.
Prognozę pogody można znaleźć w dziale Pogoda na naszym portalu.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz