Prudniccy policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o stalking. Mieszkaniec powiatu prudnickiego przez blisko 2 lata uporczywie nękał swoją byłą partnerkę. W tym czasie wysłał jej prawie 40 000 wiadomości zawierających między innymi wulgaryzmy i swoje nagie zdjęcia.
Do zatrzymania mężczyzny doszło pod koniec grudnia w jednym z mieszkań na terenie powiatu. 39-latek od dłuższego czasu był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Kielcach, jednak ukrywał się poza granicami kraju. Kiedy mężczyzna postanowił wrócić do rodziny na święta, wtedy do drzwi jego mieszkania zapukali prudniccy policjanci.
Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnie został dowieziony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty stalkingu. Mężczyzna podejrzany jest o to, że przez blisko 2 lata uporczywie nękał swoją byłą partnerkę, wysyłając jej prawie 40 000 wiadomości zawierających między innymi wulgaryzmy, wyzwiska, groźby oraz swoje nagie zdjęcia. Teraz mieszkańcowi powiatu prudnickiego za takie przestępstwo grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
Chciała być nekana, lubiła to… No bo jak wytłumaczyć brak blokady czy zmiany numeru.