Głogówek zyskał nowy punkt pobrań badań laboratoryjnych. Placówkę w obiekcie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego otworzyło Medyczne Laboratorium Diagnostyczne przy Prudnickim Centrum Medycznym.
12 grudnia w Starostwie Powiatowym w Prudniku podpisana została umowa na realizację zadania pn. „Rozbudowa i przebudowa budynku Prudnickiego Centrum Medycznego wraz z zagospodarowaniem terenu oraz rozbiórką istniejącej wiaty dla karetek”.