W Prudniku odbyło się spotkanie poświęcone kolejnym etapom wdrażania reformy oświaty. Obecny na konferencji wiceminister w randze sekretarza stanu MEN Henryk Kiepura podkreślał temat ograniczania używania smartfonów w szkołach oraz zmian w przedmiocie oświaty zdrowotnej.