Z okazji Dnia Babci i równocześnie świętowanego Dnia Dziadka, w środę 21 stycznia w Prudnickim Ośrodku Kultury wystąpiły dzieci i młodzież ze Studia Piosenki i grup tanecznych działających w POK-u. Przez dwie godziny w sali reprezentacyjnej Prudnickiego Ośrodka Kultury królowała muzyka, piosenki i taniec. Program występów jeszcze w dużej mierze świąteczny, ale było dzięki temu bardzo wyjątkowo. Troszkę problemów ze zdrowiem wystąpiło, stąd grupy były nieco niekompletne. Ale nie zabrakło dziadków i rodziców na widowni. Wystąpili soliści i solistki oraz grupy taneczne prowadzone przez instruktorów: Alicję Główkę, Joannę Kisiel, Emilię Kawę i Lucynę Mirgę. Koncert prowadziła kierownik ds. programowych POK Joanna Korzeniowska, którą wspierała Anna Szmyt-Boguniewicz. Relacja wkrótce w „Tygodniku Prudnickim”.
2026-01-22 10:39:00