Fotorelacje

Zamknij
10:39, 22.01.2026

Z okazji Dnia Babci i równocześnie świętowanego Dnia Dziadka, w środę 21 stycznia w Prudnickim Ośrodku Kultury wystąpiły dzieci i młodzież ze Studia Piosenki i grup tanecznych działających w POK-u. Przez dwie godziny w sali reprezentacyjnej Prudnickiego Ośrodka Kultury królowała muzyka, piosenki i taniec. Program występów jeszcze w dużej mierze świąteczny, ale było dzięki temu bardzo wyjątkowo. Troszkę problemów ze zdrowiem wystąpiło, stąd grupy były nieco niekompletne. Ale nie zabrakło dziadków i rodziców na widowni. Wystąpili soliści i solistki oraz grupy taneczne prowadzone przez instruktorów: Alicję Główkę, Joannę Kisiel, Emilię Kawę i Lucynę Mirgę. Koncert prowadziła kierownik ds. programowych POK Joanna Korzeniowska, którą wspierała Anna Szmyt-Boguniewicz. Relacja wkrótce w „Tygodniku Prudnickim”.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz