Zapraszamy do obejrzenia drugiej części fotorelacji z kwesty "Ocalić od zapomnienia", która 1 listopada odbyła się na terenie prudnickiego cmentarza komunalnego.
Organizatorem kwesty było Towarzystwo Historyczne Ziemi Prudnickiej we współpracy z Muzeum Ziemi Prudnickiej.
Wolontariusze - kwestarze: druhowie Związku Drużyn Ziemi Prudnickiej "Enigma" Związku Harcerstwa Polskiego z komendantem phm. Rafałem Petrykaninem (Agata Gąsiorek, Piotr Bartyzel, Milena Bartyzel, Łucja Jezierska, Franciszek Ilnicki, Karolina Zakowicz, Amelia Łacna, Dawid Drozd, Szymon Darasz, Maciej Darasz, Mateusz Dobrzyński, Nikolaos Symonidis, Ania Raczkowska, Julia Grzywacz, Liliana Okońska, Natalia Szmulik, Tymon Zachwieja), Joanna Bieniarz, Franciszek Dendewicz z uczniami Szkoły Podstawowej w Szybowicach: Franciszkiem Rosińskim i Szymonem Czekańskim, Malwina Dendewicz, Andrzej Dereń, Joanna Dereń, Jolanta Dyda, Kalina Dyda, Marcin Husak, Pola Husak, Wiesław Kopterski, Joanna Korzeniowska, Piotr Kulczyk (prezes THZP), Dawid Przyszlak, Sylwia Przyszlak, Jarosław Szóstka, Grzegorz Zawiślak, Zuzanna Zawiślak, Zbigniew Zagłoba Zygler. Corocznie redakcja "Tygodnika Prudnickiego" wspiera organizacyjnie kwestę, przygotowując m.in. projekty pieczęci i tablic informacyjnych. Wszystkim należą się duże podziękowania za społeczną pracę w świąteczny dzień!
Fot. Andrzej Dereń
0 0
Katalog zdjęć chorobliwie zazdrosnej o męża Pani Joanny.
0 0
Każda szanującą się kobieta dawno zostawiła by tego fircyka czy jak kto woli ćwierćchłopa...
0 0
Zostawi. Jak padnie Tygodnik ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz