Świąteczny weekend na drogach powiatu prudnickiego upłynął spokojnie i bez poważniejszych zdarzeń. Od piątku do poniedziałku odnotowano sześć niegroźnych kolizji, a na drogach nie doszło do żadnego wypadku. Przeprowadzono również blisko 550 kontroli stanu trzeźwości kierowców - wszyscy przebadani byli trzeźwi.