Wernisaż wystawy fotografii Jadwigi Piwowarczyk „Tylko nas kochaj”, który w niedzielę, 24 maja, odbył się w sali koncertowej Pałacu Rozkochów, był wydarzeniem, w którym sztuka splotła się z życiem bohaterów fotograficznego reportażu, ale też relacji artystki z ludźmi, którym ofiarowała swój czas i przyjaźń.