W sobotę, 6 czerwca, Powiatowy Kompleks Sportowy stał się areną wyjątkowych, transgranicznych emocji. Młodzi adepci piłki nożnej z Polski i Czech wzięli udział w pierwszym z trzech zaplanowanych turniejów realizowanych w ramach projektu starostwa, pn.: „Młodzi Futboliści Tworzą Współpracę”. Wydarzenie to udowodniło, że sport potrafi łączyć ponad granicami, a rywalizacja może iść w parze z doskonałą zabawą i duchem Fair Play.