W ramach ogólnopolskiej inicjatywy „Posadź las z leśnikiem”, organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Lasów przypadającego na 21 marca, 17 kwietnia w Leśnictwie Trzebina odbyła się akcja sadzenia nowego pokolenia drzew.
Zdjęcie 1 z 7
Zdjęcie 2 z 7
Zdjęcie 3 z 7
Zdjęcie 4 z 7
Zdjęcie 5 z 7
Zdjęcie 6 z 7
Zdjęcie 7 z 7