We wtorek, 27 stycznia, w Szkole Podstawowej w Racławicach Śląskich odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Prudnickiego w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zdjęcie 1 z 7
Zdjęcie 2 z 7
Zdjęcie 3 z 7
Zdjęcie 4 z 7
Zdjęcie 5 z 7
Zdjęcie 6 z 7
Zdjęcie 7 z 7