Drużyna Stowarzyszenia Sportowego Piątka Prudnik wygrała coroczny Turniej Piłki Nożnej Młodzików organizowany przez Stowarzyszenie Piłki Nożnej Ziemi Prudnickiej. W tym roku rywalizacja poświęcona była działaczowi sportowemu Tadeuszowi Niebylskiemu. (29 listopada) To
2025-11-29 23:17:59