Natalia i Tomasz Żydkowie z Gogolina wygrali tegoroczny Otwarty Turniej Drużyn Dwuosobowych w Petanque o Puchar Hrabiego Pałacu Rozkochów. W finale starli się z reprezentacją Łąki Prudnickiej - Anną i Stanisławem Mięczakowskimi. Turniej z udziałem 16. drużyn (chętnych było więcej),
2024-08-20 09:07:24