Tradycyjnie na szczycie Biskupiej Kopy turyści z Polski i Rep. Czeskiej witali Nowy Rok. Po raz pierwszy o północy i po raz drugi w samo południe 1 stycznia. Wśród turystów największa grupa była z oddziału PTTK Prudnik. Było też sporo głuchołazian, a wśród nich - krajoznawca - burmistrz dr Paweł Szymowicz wraz z burmistrzem Zlatych Hor Milanem Racem.
2026-01-01 15:33:00Zdjęcie 1 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 28
1
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 28
2
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 28
1
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 28
1
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 15 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 16 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 17 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 18 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 19 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 20 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 21 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 22 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 23 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 24 z 28
1
0
0
0
0
Zdjęcie 25 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 26 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 27 z 28
0
0
0
0
0
Zdjęcie 28 z 28
1
0
0
0
0