Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Prudniku odśpiewali hymn państwowy i zapalili znicze pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego na Placu Wolności. W ten sposób zapoczątkowano w mieście tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości. (fot. Damian Wicher-Sienkiewicz)
2025-11-07 13:10:56