Jednostki OSP gminy Biała otrzymały nowe samochody pożarnicze: GCBA Scania – OSP Chrzelice, SLRt Iveco Daily 4x4 – OSP Biała, SLRt Iveco Daily – OSP Biała i GLM Peugeot Boxer – OSP Brzeźnica. Uroczyste przekazane odbyło 23 stycznia się na bialskim Rynku.
2026-01-24 09:28:37