W ramach polsko-czeskiego projektu "Wspólne życie bez granic - Wspólny Śląsk" w poniedziałek, 22 września, w Walcach, odbyły się Wyścigi na hulajnogach.
- Wydarzenie było wyjątkowe, bo zorganizowane w Międzynarodowym Dniu bez Samochodu - doskonałej okazji, by pokazać, że aktywność fizyczna i alternatywne środki transportu to świetny wybór! - czytamy na stronie organizatora zawodów, Gminnego Ośrodka Kultury w Walcach. - Atmosfera była fantastyczna, zawodnicy dali z siebie wszystko, a rywalizacja przebiegała w duchu fair play.
W rywalizacji wzięła udział spora grupa reprezentantów szkoły w Czeskiej Wsi, partnerskiej gminie w Rep. Czeskiej.
WYNIKI:
Kat. I - Chłopcy (klasy 5-6, rocznik 2013-2014):
Kat. I - Dziewczęta (klasy 5-6, rocznik 2013-2014):
kat. II - Chłopcy (klasy 7-8, rocznik 2011 i 2012):
Kat. II - Dziewczęta (klasy 7-8, rocznik 2011 i 2012):
kat. III - Dorośli:
Wyścig został zorganizowany w ramach projektu "Wspólne życie bez granic - wspólny Śląsk", który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Czechy - Polska 2021-2027.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz