W czwartek, 19 lutego, na Kompleksie Sportowym „Sójka” rozegrano Półfinał Wojewódzki w Koszykówce Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W pierwszym, bardzo wyrównanym meczu podopieczni Tomasza Michalaka ulegli po dogrywce późniejszym zwycięzcom zawodów SP 1 Niemodlin 29:30. W kolejnych pojedynkach zarówno zespół z Prudnika, jak i drużyna z Niemodlina pokonały reprezentacje PSP 5 Opole oraz PSP 9 Kędzierzyn-Koźle. Ostatecznie awans do Finału Wojewódzkiego wywalczyli koszykarze z Niemodlina, natomiast Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Prudniku zajął drugie miejsce. Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna z Opola, a na czwartej – z Kędzierzyna-Koźla. Fundatorem nagród był Powiat Prudnicki. Poniżej wyniki, tabela oraz galeria zdjęć.
[FOTORELACJANOWA]3229[/FOTORELACJANOWA]
Wyniki:
PSP 1 Prudnik - SP 1 Niemodlin 29:30(d.)
PSP 9 Kędzierzyn-Koźle - PSP 5 Opole 27:29
SP 1 Niemodlin - PSP 5 Opole 33:24
PSP 1 Prudnik - PSP 9 Kędzierzyn-Koźle 37:30
PSP 9 Kędzierzyn-Koźle - SP 1 Niemodlin 25:44
PSP 5 Opole - PSP 1 Prudnik 21:35
Klasyfikacja końcowa :
1. SP 1 Niemodlin
2. PSP 1 Prudnik
3. PSP 5 Opole
4. PSP 9 Kędzierzyn-Koźle
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz