Gminy

Zamknij

Zakończenie roku szkolnego w Fabryce Muzykantów

Redakcja Teraz Prudnik Redakcja Teraz Prudnik 23:01, 25.06.2026
Skomentuj Zakończenie roku szkolnego w Fabryce Muzykantów (fot. Fabryka Muzykantów)

W sobotę, 13 czerwca, odbył się recital podsumowujący rok pracy uczniów Fabryki Muzykantów w Białej. Na scenie wystąpiło 17 młodych muzyków i wokalistów, prezentując efekty swojej całorocznej nauki oraz muzyczną pasję.

[FOTORELACJANOWA]3530[/FOTORELACJANOWA]

Podczas koncertu publiczność mogła usłyszeć utwory wykonywane na instrumentach dętych oraz występy wokalne. Każdy uczestnik zaprezentował swoje umiejętności, zaangażowanie i postępy osiągnięte w mijającym roku szkolnym.

Serdeczne podziękowania kierujemy do nauczycieli: Andrei Hampel, Alicji Kras oraz Dawida Johna za ich profesjonalizm, wsparcie i pracę włożoną w rozwój młodych talentów.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom udanych występów, a rodzicom i bliskim dziękujemy za obecność oraz gorące wsparcie. Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych muzyki wakacji! Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym!

Gdzie wybierasz się na wakacyjny urlop?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%