Gminy

Zamknij

Rusza modernizacja szkoły w Łączniku

Jarosław Tomaszewicz Jarosław Tomaszewicz 10:14, 20.02.2026
Skomentuj Rusza modernizacja szkoły w Łączniku fot. Gmina Biała

Podpisano umowę na realizację zadania w ramach projektu „Rewitalizacja centrum Łącznika”.

W budynku powstaną m.in. czytelnia, gabinet sensoryczny, gabinet terapii uzależnień oraz sala szkoleniowa. Inwestycja ma poprawić funkcjonalność i dostępność obiektu, także po godzinach lekcyjnych. Zakończenie prac zaplanowano na III kwartał 2026 roku. Modernizację i rozbudowę parteru szkoły przeprowadzi firma BUDOPAP sp. z o.o. z Krapkowic.

Cały projekt rewitalizacji, obejmujący również przebudowę placu centralnego i utworzenie zakładu aktywności zawodowej, otrzymał ponad 4,5 mln zł dofinansowania przy łącznym budżecie 4,8 mln zł.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%