Wolontariusze Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białej zebrali w tym roku 5.665,70 zł. Jak na tę gminę nie jest to imponująca kwota, ale wynikająca również z tego, że w terenie pracowało tylko siedmiu wolontariuszy. Tym bardziej spore uznanie dla nich i dla sztabu za wytrwałą pracę. Sztab tradycyjnie znajdował się w Gminnym Centrum Kultury, a jego liderką była Dominika Hoinko.
Gienek22:53, 25.01.2026
I brawo Biala i o te 5 tys i tak za dużo. Daj na Caritas albo na media które sa zwalczane o odcinane od pieniędzy
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz