W piątek, 20 marca w Galerii NA PODDASZU Prudnickiego Ośrodka Kultury otwarta została wystawa Malarstwa Elżbiety i Aleksandra Kozerów. Artystyczne małżeństwo zaprezentowało obrazy ukazujące różne oblicze Górnego Śląska. Z jednej strony brudnego, czarnego, z drugiej już zielonego, pełnego kolorów i sylwetek ludzkich. Realizm i abstrakcja obok siebie. Piękna wystawa na rozpoczęcie wiosny. Na wystawę i spotkanie z artystami zaprosiła dyrektor POK dr Sylwia Gawłowska-Müller. Kuratorem wystawy jest Agata Wilczek. Podczas wernisażu wystąpiła Weronika Giemza, wokalistka Młodzieżowego Studia Piosenki POK, prowadzonego przez Emilię Kawę.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz