Fotorelacja z wydarzeń związanych ze Świętem Trzech Króli w Białej. Wydarzenie współorganizowali: Parafia w Białej, z parafianami oraz Gminne Centrum Kultury w Białej.
Pięknie udekorowany rynek w Białej. Pozdrawiam mieszkańców!
07:48, 07.01.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
3 0
Brawa dla dzieci za piękny występ!
0 0
Pięknie udekorowany rynek w Białej. Pozdrawiam mieszkańców!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz