W nocny z 19 na 20 stycznia nad polskim niebem można było obserwować zjawisko zorzy polarnej. Fotografie przesłali nam czytelnicy z Prudnika i okolic: Marek Kruk i Agnes Ługowska.
Kopuła atmosfery znów zdała egzamin. Na niebie rozegrała się bitwa. 👍🔥🙂
09:39, 20.01.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
1 0
Kopuła atmosfery znów zdała egzamin. Na niebie rozegrała się bitwa. 👍🔥🙂
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz