Otoczenie pięknie, że się odnowiło, ale same kamienice - w większości tragedia.
14:21, 11.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
rysiek18:06, 11.12.2025
00
no i kilkanascie zdjęć ze starymi dziadami aby ich promowac tylko za co pytam za swoje wyremontowali ulice czy za państwowe to ich praca Moze brukarzy czy drogowcow fotk ibyłyby lepsze i kilka fotek nowej ulicy dla cyganow
18:06, 11.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
2 0
Otoczenie pięknie, że się odnowiło, ale same kamienice - w większości tragedia.
0 0
no i kilkanascie zdjęć ze starymi dziadami aby ich promowac tylko za co pytam za swoje wyremontowali ulice czy za państwowe to ich praca Moze brukarzy czy drogowcow fotk ibyłyby lepsze i kilka fotek nowej ulicy dla cyganow
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz