Sport

Zamknij

"Mickiewicz" obronił mistrzostwo województwa

Redakcja Teraz Prudnik Redakcja Teraz Prudnik 13:32, 25.02.2026 Aktualizacja: 13:51, 25.02.2026
Skomentuj "Mickiewicz" obronił mistrzostwo województwa fot. Powiat Prudnicki

Zawodnicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących obronili tytuł Mistrzów Wojewodztwa w koszykówce

Wczoraj na Kompleksie Sportowym „Sójka” w Prudniku rozegrano Finał Wojewódzki w koszykówce chłopców szkół ponadpodstawowych. W rywalizacji wzięli udział uczniowie IX LO Opole, PLO II Opole, ZS Dobrodzień oraz gospodarze ZSO nr 1 w Prudniku.

Drużyna prudnickiego liceum, prowadzona przez trenera Bartosza Trytka, po dwóch zwycięstwach w decydującym starciu pokonała IX Opole i obroniła tytuł Mistrza Województwa. Spotkanie przy pełnych trybunach dostarczyło kibicom niezwykłych emocji, a doping uczniów był nieocenionym wsparciem dla zawodników.

I LO: Wojciech Ligęza, Kamil Kozioł, Bartek Jerominek, Karol Pikuła, Wojciech Łapiak, Filip Wilk, Michał Sękarski, Adam Kojdecki, Ksawery Kociuga, Dawid Olek, Mateusz Wosik, Piotr Masternak. Opiekun: Bartosz Trytek.

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%