Zawodnicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących obronili tytuł Mistrzów Wojewodztwa w koszykówce
Wczoraj na Kompleksie Sportowym „Sójka” w Prudniku rozegrano Finał Wojewódzki w koszykówce chłopców szkół ponadpodstawowych. W rywalizacji wzięli udział uczniowie IX LO Opole, PLO II Opole, ZS Dobrodzień oraz gospodarze ZSO nr 1 w Prudniku.
Drużyna prudnickiego liceum, prowadzona przez trenera Bartosza Trytka, po dwóch zwycięstwach w decydującym starciu pokonała IX Opole i obroniła tytuł Mistrza Województwa. Spotkanie przy pełnych trybunach dostarczyło kibicom niezwykłych emocji, a doping uczniów był nieocenionym wsparciem dla zawodników.
I LO: Wojciech Ligęza, Kamil Kozioł, Bartek Jerominek, Karol Pikuła, Wojciech Łapiak, Filip Wilk, Michał Sękarski, Adam Kojdecki, Ksawery Kociuga, Dawid Olek, Mateusz Wosik, Piotr Masternak. Opiekun: Bartosz Trytek.


Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu terazprudnik.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz