Jak się zapisać na Rajd Prudnik – Pradziad?

0

Zgodnie z obietnicą podajemy zasady zapisów na tegoroczny Rajd Prudnik – Pradziad., który odbędzie 10 sierpnia. Informacje na ten temat publikuje Tygodnik Prudnicki w wydaniu z 3 lipca.

Impreza prudnickiego oddziału PTTK polega na przejściu oznakowanymi szlakami 60-kilometrowej trasy z Prudnika na najwyższych szczyt Sudetów Wschodnich – Pradziad (1491 m n.p.m.) w przyjętym przez organizatora limicie czasu kilkunastu godzin. Powrót jest wynajętymi przez organizatora autobusami, więc uczestnik musi jedynie zadbać o samodzielne dotarcie na start w Prudniku.

Ze względu na limit uczestników obowiązują zapisy, a te ruszają o północy z 7 na 8 lipca. Zapis na rajd odbywa się w formie wpłaty wpisowego – 80 złotych – na konto organizatora. W tytule przelewu trzeba podać: nazwę imprezy: Rajd Prudnik – Pradziad, imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, miejscowość zamieszkania (nie adres) oraz numer telefonu, który będzie używany podczas rajdu. Na stronie prudnickimaraton.wordpress.com znajdzie się informacja o zamknięciu zapisów.

KONTO: Oddział PTTK Sudetów Wschodnich w Prudniku, Bank Spółdzielczy w Prudniku, 06 8905 0000 2000 0000 1401 0001. UWAGA! WPŁATY Z DATĄ WCZEŚNIEJSZĄ, CZYLI PRZED GODZ. 0:00 8.07.2024 NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here