[PLAKAT] III Rock Am Palast w Pałacu Rozkochów

2

Trwają przygotowania do organizacji III Festiwalu Rockowego Rock am Palast w Pałacu Rozkochów.

Wydarzenie, ze względu na prezentujące się zespoły i miejsce organizacji, ma swój niepowtarzalny charakter. Mocne brzmienie muzyczne doskonale komponuje się z parkowym starodrzewem i wiekowymi murami barokowego pałacu. Dodatkową atrakcją festiwalowej przestrzeni będą iluminacje. Te w 2023 r. robiły spore wrażenie.

Z roku na rok popularność wydarzenia rośnie. W ramach przedfestiwalowego naboru zgłosiły się aż 64 zespoły – krajowe i zagraniczne. Ostatecznie na rozkochowskiej scenie zobaczymy osiem grup: Rock am Palast Band (Rozkochów), Kingdom of Rock (Lublin), Severed1 (Ołomuniec, CZ), Netherless (Wrocław), Mocne Lajty (Lenartowice/Wrocław), Inclusion (Rudawa/Kraków), Goofy Cow (Ołomuniec, CZ) oraz Protect This City (Złotów/Poznań).

Festiwal będzie dwudniowy, piątkowo-sobotni (12 i 13 lipca). Teren wydarzenia zostanie otwarty o godz. 16.00, a dwie godziny później rozpoczną się koncerty.

Podczas imprezy planowane są inne aktywności – warsztaty homerecordingowe, parkografia z Kingą Markowską i wiele innych. Na festiwalowych gości czekać będzie gastronomia.

Patronat honorowy nad festiwalem sprawuje marszałek województwa opolskiego Szymon Ogłaza.

2 KOMENTARZE

    • Kazik, „po polsku” pisze się z małej litery. A dlaczego „rock” nie ma odpowiednika w języku polskim? Zapytaj językoznawców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here