[PLAKAT] Dni Białej – na mieszkańców i gości miasta czeka sporo atrakcji

0

Od 5 do 7 lipca trwać będą tegoroczne Dni Białej. Organizatorzy postarali się, aby wydarzenia związane ze świętem miasta i gminy wykraczały poza estradowe koncerty.

W piątek, 5 lipca, otwarty będzie bezpłatnie basen, dodatkowo z animacjami (wodny tor przeszkód, gry i zabawy, dmuchańce). Wieczorem przed publicznością w parku (muszla koncertowa) wystąpi Artur Chamski.

Sobota (6 lipca) będzie Piknikiem Rodzinnym w parku z wieczorną zabawą taneczną z zespołem Record.

Ostatni dzień zacznie się od animacji dla dzieci, a następne rozpocznie się główna część estradowa Dni Białej. Na scenie wystąpią: Brygida i Robert Łukowski, Justyna Helfeier, BT Nova, Rock am Palast Band, Jula oraz Lombard.

Rock am Palast Band to spontanicznie zebrana grupa śpiewających i grających artystów, która skrzyknęła się podczas organizacji Festiwalu Rockowego Rock am Palast w Pałacu Rozkochów. Wykonawcy przede wszystkim dobrze się bawią na scenie i ta pozytywna energia udziela się publiczności. Artyści wykonają największe hity lat 90. i 2000.

W niedzielę w godz. 14.30 – 18.00 będzie można skorzystać ze zwiedzania z atrakcjami trzech zabytkowych wież Białej (Wodnej, Ciśnień i Prudnickiej). Kto jeszcze nie był w tych obiektach, to powinien nadrobić tę zaległość. Będzie też gra terenowa w oparciu o bialskie zabytki (zapisy na rynku w godz. 14.30 – 16.30).

Artykuł promowany ogłoszeniem w Tygodniku Prudnickim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here