Trwa sonda wyborcza – kto w drugiej turze?

6

Dziś rano otworzyliśmy nową sondę wyborczą. Tym razem pytamy, kto znajdzie się w II turze wyborów na burmistrza Prudnika, jeśli do niej dojdzie.

Sytuacja taka jest możliwa, jeśli żaden z kandydatów nie zdobędzie ponad 50-procentowego poparcia wyborców 7 kwietnia. Czterech kandydatów oznacza, że mamy sześć kombinacji nazwisk kandydatów.

Sonda potrwa do piątku (5 kwietnia), do godz. 18:00. Sonda znajduje się na stronie główniej TerazPrudnik.pl oraz pod artykułami. Zapraszamy do udziału!

6 KOMENTARZE

  1. Pierwsza sonda sciema, więc druga tym bardziej. Niema się czym sługerować. Nie głosować na obecną władze . Każdy byle nie obecni. Bo dalej będzie jak było czyli jedno wielkie NIE porozumienie.

  2. Bez względu na to kto wygra ,banery i ulotki będą się walały do majowki ,tak było jeszcze długo po zeszlorocznych wyborach parlamentarnych

    • Życzę sobie, żeby od kolejnych wyborów był obowiązek tworzenia banerów wyborczych wyłącznie z materiałów biodegradowalnych! 🙂

  3. Mnie z tych kilku najbardziej sie podoba pani Czochara z Moszczanki , ale tez jestem tego zdania co „Kazik ” , ze kto by nowy nie przyszedl , to chyby bedzie lepiej niz jest obecnie .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here