[FOTO/WIDEO] Misscore z płytą „DRoWN”

2

Rockowy zespół Misscore ma swoją pierwszą płytę albumową „DRoWN”. Dziś wieczorem (21 marca) na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Lubrzy grupa zagrała swój koncert.

– Po wielu latach zespół, który nie wstydzi się tego i mówi, że jest z Lubrzy, zespół Misscore, zagra tutaj swój pierwszy koncert – zapowiadał wydarzenie dyrektor GOK-u Piotr Charczuk. – Czekaliśmy na to długo i z premedytacją, bo teraz są w szczycie swojej formy.

Zachętą do rockowego brzmienia były… stopery, które bezpłatnie można było pobrać, wchodząc na salę widokową. I faktycznie ze sceny zabrzmiały ostre kawałki rockowe, choć miejscami z nutą łagodności.

Przed występem wokalistka zespołu Natalia Rygiel podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do wydania płyty i organizacji koncertu. Przypomniała, że to właśnie na scenie GOK-u w 2007 r. stawiała swoje pierwsze, rockowe kroki.

Na scenie obok Natalii Rygiel zagrali: Jarosław Bielecki (perkusja), Krystian Suchorab (gitara elektryczna) i Mateusz Dźwigała (klawisze, gitara basowa). Na widowni, w dużej części wypełnionej publicznością, byli między innymi: wójt gminy Lubrza Mariusz Kozaczek i starosta prudnicki Radosław Roszkowski.

Płyta powstała w ramach projektu „Wydanie płyty zespołu Misscore – promocja artystów i ich dzieł” Fundacji Pałacu Rozkochów – Pomiędzy i została dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Opolskiego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła.

Fot. Andrzej Dereń

2 KOMENTARZE

  1. Mała poprawka: na nagraniu pan po lewej stronie z punktu widzenia pani Natalii gra na gitarze basowej, natomiast pan po jej prawej gra na gitarze elektrycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here