Dziś debata kandydatów na burmistrza Prudnika

3

W środę, 27 marca, Prudnickim Ośrodku Kultury odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Prudnika. Jej organizatorem jest Radio Opole, które realizuje cykl spotkań z kandydatami w miastach powiatowych regionu. O urząd burmistrza ubiegają się: Leszek Czereba, Katarzyna Czochara, Stanisław Mięczakowski i Grzegorz Zawiślak.

Początek debaty o godz. 18:00.

Debaty transmitowane są zarówno na profilu Facebooka jak i kanale YouTube Radia Opole.

3 KOMENTARZE

  1. Pan Stanisław Mięczakowski zdecydowanie wygrał debatę. Najlepszy kandydat na burmistrza miasta. ! Brawo za wielki szacunek dla kontrkandydatów oraz dla zwykłych ludzi. Inne miasta będą mogły nam pozazdrościć takiego burmistrza co jest za ludźmi i dla ludzi, a nie przeciw ludziom.

  2. Wiadomo, że będzie wysyp opinii miłośników poszczególnych kandydatów, a prawda jest taka, że nie było wyraźnego lidera. Moim zdaniem ta debata niewiele wniosła nowego i żaden z kandydatów nie zabłysnął.

  3. Ja też uważam, że Pan Stanisław sprawdzi się najlepiej jako nowy gospodarz, pod warunkiem, że wymiecie całą obsadę starego układu zaczynając od wrednej i kłamiącej na zawołanie sekretarki, której zadaniem było zbywanie petentow…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here