[ZWIASTUN] Teatr w Białej. „Fatalne zauroczenie”

0

Gminne Centrum Kultury w Białej zaprasza na spektakl „Fatalne zaręczyny” Tetru „W sam raz” w reżyserii i według scenariusza Karoliny Cieślar i Natalii Bezegłów.

ZOBACZ ZWIASTUN:

 

Sztuka kryminalna zapowiada się intrygująco: Anglia, 1937 rok. W kraju czas zmian, na tronie pojawia się nowy władca, a Titanic idzie na dno. Tymczasem w szlacheckiej rodzinie Peckenly mają miejsce zaręczyny dziedziczki Isadory z przystojnym hrabią. Niestety podczas imprezy zaręczynowej dochodzi do śmiertelnego wypadku. Isadora zostaje zamordowana. Kto odpowiada tę za śmierć? Co mają z nią wspólnego ciotka kleptomanka, irlandzki służący i pan domu? Czy święta Panienka z Guadelupe zdoła ochronić pokojówkę Agathe? I wreszcie, czy młody doktor poradzi sobie z prowadzeniem śledztwa? Nie dajcie się zwieść, w tej opowieści nic nie jest takie, jak mogłoby się, na pierwszy rzut oka, wydawać.

Spektakl zagrany zostanie 9 marca o godz. 16:00 w sali widowiskowej w Urzędzie Miejskim w Białej. Darmowe wejściówki można odebrać w GCK w Białej w godzinach pracy placówki.

Czas trwania spektaklu to ok. 70 minut.

Artykuł promowany ogłoszeniem w Tygodniku Prudnickim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here