Oto kandydaci do opolskiego sejmiku z listy Koalicji Obywatelskiej

4

Koalicja Obywatelska zaprezentował w Opolu  (27 lutego) swoich kandydatów do Sejmiku Województwa Opolskiego. Kto będzie reprezentował powiat prudnicki?

W okręgu nr 4 obejmującym powiaty: prudnicki, krapkowicki i głubczycki będzie siedmiu kandydatów. Trzech jest z powiatu prudnickiego i po dwóch z pozostałych.

Powiat prudnicki reprezentować będą: Ewelina Feret (pracownik firmy logistycznej, społecznik w zakresie zarządzania oświatą i organizacjami pozarządowymi), Janina Okrągły (lekarz, radna województwa opolskiego, była posłanka na Sejm) i Łukasz Kosiński (dyrektor operacyjny w Zamku w Mosznej, prezes Stowarzyszenia „Sukces po opolsku”, ekspert oceniający projekty unijne).

Pozostali kandydaci to: Anita Kozina (pow. głubczycki), Tomasz Garbowski (pow. krapkowicki), Marcin Staniszewski (pow. krapkowicki) i Zbigniew Ziółko (pow. głubczycki).

4 KOMENTARZE

 1. To szemrane towarzystwo , kochajace Arabow , murzynkow Bambo , Lesbijki i Homosiow i wszytkich pozostalch tylko nie normalnych ludzi – bo ci sa dobrzy tylko do sluzenia wyzej wmienionym jako dojne i rzezne krowy .
  W imieniu Tuska to przeciez ten z Warszawy . jak mu tam ( chyba Trzaskowski , ten od teczowych bram i takich samych , dotowanych przez to miasto parad ? )- osobiscie juz nawet podpisal pare lat temu zobowiazanie przyjeciu kazdej liczby tych zlotych dukatow z calego swiata do Polski i bylaby uciecha kazdego dnia , gdyby to wlasnie straszny PIS nie odmowil wykonania rozkazu szabasowych z Uni.

 2. Kochaniutki , zamiast pisac bzdury o „stereotypach ” , to pojedz sobie na wycieczke do Niemiec lub innego dowolnego kraju na tak zwanym „zachodzie ” , a zobaczysz to , co nam dzieki PIS -owi zostalo oszczedzone.
  Gwalty , obcinanie glowek i podzynanie gardziolek , a organy scigania albo to usiluja przemilczac i nie podaja narodowosci sprawcow , albo ciagle pisza , ze to przez zaburzenia psychiczne po wojennych przezyciach w Syrii ( nawet jak gwalciciel i podrzynacz gardziolek jest z Albanii czy Algierii ) . O bezczelnym podrabianiu wszelkich dokumentow, handlem narkotykami , uchylaniu sie od jakiejkolwiek pracy i czestym udawaniu homosiow ( bo ci dostaja najlatwiej azyl , jako ci, co to z „natury ” sa wiecznie i wszedzie „przesladowani „) to nawet nie warto pisac.

  • A po co od razu Araby z „dzikiego ” zachodu? Wystarczy nam naszych rodzimych kryminałów i zboczeńców – gwałcicieli i pedofilów.
   A aferze wizowej PISu już nie wspominam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here