Dramat na Traugutta. Nie żyje kobieta

2

W środę (14 lutego) późnym popołudniem na ul. Traugutta w Prudniku doszło do dramatycznych wydarzeń.

Po godzinie 15:00 policjanci otrzymali informację o awanturze w jednym z mieszkań kamienicy przy ul. Traugutta, tuż obok budynku byłej komendy policji.

– Patrol pojechał do tego mieszkania. Policjanci znaleźli w środku 39-letnią kobietę z ranami na ciele oraz dwóch mężczyzn w wieku 18 i 47 lat – mówi cytowana przez nto.pl mł. asp. Ewelina Karpińska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. W mieszkaniu znajdowała się poraniona 39-letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 18 (jej syn) i 47 lat (konkubent). Przewieziona natychmiast do szpitala kobieta po około dwóch godzinach zmarła. Jej towarzysze zostali zatrzymani przez policję. To jeden z nich wezwał pomoc, w chwili zatrzymania miał blisko 3 promile alkoholu.

Kamienica należy do wspólnoty mieszkaniowej, tylko dwa lokale pozostały komunalne, w tym jeden, w którym interweniowała policja, Budynek jest wewnątrz wyremontowany, wyposażony w monitoring. Wszędzie panuje porządek.

– Byłam w pracy, gdy to się stało – mówi jedna z mieszkanek kamienicy. – Tylko mąż do mnie zadzwonił i powiedział. Ta pani mieszkała na ostatnim piętrze, jej dziecko było lekko upośledzone.

[AKTUALIZACJA, 16.02.2024, 8:25] Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Opolu prowadzone jest śledztwo w kierunku zabójstwa, a podejrzewanymi są 47- i-18 latek. Kobieta miała być ugodzona nożem w okolicach biodra, a intensywne krwawienie miało być bezpośrednią przyczyną zgonu.

Za zabójstwo grozi kara dożywocia.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here