[WIDEO] Napad w sklepie w Prudniku z nożem w ręku!

27

Dziś przed południem w mediach społecznościowych opublikowane zostało nagranie z bulwersującego zdarzenia.

W sobotę, późnym wieczorem (20 stycznia) w sklepie Żabka przy ul. Legionów w Prudniku doszło do napadu z kradzieżą. Na sklepowym monitoringu widać, jak mężczyzna z zasłoniętą twarzą podchodzi do lady z puszką napoju, po czym wyciąga z kieszeni nóż. Ekspedientka po chwili rozmowy (nagranie nie ma dźwięku), wyciąga z kasy pieniądze i podaje je mężczyźnie. Potem podaje jeszcze paczki papierosów i butelkę alkoholu. Po zabraniu pieniędzy i towaru sprawca szybko wychodzi ze sklepu.

Pierwsze, co zrobiła napadnięta po wyjściu złodzieja, to zadzwoniła na policję. – Byli kryminalni, technik, zabezpieczyli odciski palców – relacjonuje dla Tygodnika Prudnickiego.

Do tematu wrócimy.

27 KOMENTARZE

 1. Prudnik to stan umysłu, czego tu się spodziewać ?? W tym mieście patologia rozmnaża się z roku na rok coraz bardziej, widać co się dzieje, jeszcze więcej 800+. To miasto to dno nic do przodu tylko do tyłu. Tutaj normalni ludzie ani młodzież nie mają szans nawet dwu procentowych na możliwości rozwoju. Nie dzwine, że na całej Opolszczyźnie więkoszość ludzi twierdzi, że „PRUDNIK TO PATOLOGIA” !!! TO JUŻ OD DAWIEN DAWNA.

   • Brak z perspektyw rodzi się z tego iż ludzie nie muszą pracować, bo jest rozdawnictwo dla wyborców. A tak naprawdę to świadczenie powinny pobierać tylko osoby pracujące dla swoich dzieci, a nie mam czwórke, piąke dzieci to do pracy chodzic nie muszę (oczywiście nie wszyscy) Wie Pani dlaczego tylko pracujące? Bo tam gdzie się nie pracuje i doszło 800+, to tylko perspektywy jakie poszły do góry, to alkoholizm, ćpanie, brak ambicji i złodziejstwo… DO ROBOTY !!!!!

  • Jak się sprzedaje alkohol w mocno patologicznym mieście to sprzedawca powinien być odgrodzony metalowa kratą lub szybą kuloodporną od kupujacych i wtedy nie ma możliwości napadu na sklep w celu zrabowania utagu, alkoholu czy papierosów. Jak ktoś tak nie robi to jest lekkomyślny i sam się prosi o liczne napady z rabunkiem a nawet na utratę zdrowia i życia.

   • To ty Edek w tym „mocno patologicznym mieście” pewnie nie wychodzisz na ulicę z bez giwery za paskiem. Pamiętaj, głowa nisko, bez kontaktu wzrokowego i bez dużej gotówki, nie prowokuj i nigdy nie wychodź na miasto po zmroku. Przy okazji częstych strzelanin w tym mieście, nie wyglądaj przez okno.

    • Każdy normalny mieszkaniec mocno patologicznego miasta wie że po zmroku się z domu nie wychodzi. A teraz każdy kto po 16:00 (teraz jest już zmrok) pałęta się po mieście sam się prosi o napad i rabunek. Skoro władze miasta i służby nie dają rady nic z tym zrobić to trzeba jak to lekarze mówią ‚lepiej zapobiegać niż leczyć’. Więc trzeba unikać prowokowania napadów i rabunków m.in. nie wychodząc z domu po zmroku, montując kraty gdzie się da. Nie bedzie sposobność na napady i rabunki to się napady i rabunki skończą. Trzeba być zaradnym i przewidującym. Znając życie bedzie coraz gorzej więc sie trzeba przygotować i przyzwyczajać do coraz wiekszej patologi która się mnoży jak robatwo.

     • Świetnie napisane! Niestety obawiam się, że dla licznych w Prudniku zorganizowanych grup przestępczych kraty w oknach to mało. Podjadą samochodem i wyrwą. Polecam kupić granatnik do samoobrony.

 2. Tusk rządzi tylko 3 miesiące natomiast Łysy Burmistrz w Prudniku znacznie dłużej-to on interesuje się tylko tym kto mu zagrozi w reelekcji a nie dobrem miasta.To typowy obrażalski,zapatrzony tylko w siebie wiejski ćwok,buta ponad wszystko

 3. Ludzie ,ale Wy jesteście tępi…. sam hejt i narzekanie…. za pewne sama patologia tu się wypowiada bowiem inteligentni ludzie smieja się z takich jak Wy!!! PATUSY!! Ja na spokojnie buduje domek dzieki swojej pracy i docenianiem to co mamy!!!! Do roboty dziady a nie biadolić!!!

  • Do roboty to proszę pogonić przede wszystkim swojego burmistrza i władze gminne, uczciwi ludzie tutaj żyjący płacą podatki i wymagają przyzwoitych warunków jeśli chodzi o pracę i bezpieczeństwo. Inteligentni ludzie właśnie to widzą i o tym starają się pisać a nie nazywać tonące miasto w g….e rajem na ziemi. Człowieku świat się dopiero zaczyna poza Prudnikiem a nie kończy! Podróże kształcą.

   • Całkowicie zgadzam się z tą wypowiedzią wszak włodarze miasta biorą za coś pieniądze i coś nam obiecywali więc nie można w tej kwestii milczeć i udawać że nic się nie stało my wyborcy podatnicy rozliczamy ludzi których wybieraliśmy oceniamy wyciągamy wnioski zanim pójdziemy na następne wybory

   • Wybrać burmistrza, który zapewni przyzwoite warunki pracy? To znaczy co, przyjdzie do mojej pracy i zażąda od mojego szefa podwyżki dla mnie, albo lepszego komputera? Wyjaśnij, bo jestem ciekawy.

    • Proszę zobaczyć sobie okoliczne miasta i porównać np ilość pustych lokali na działalność gospodarczą, władze miasta mają kreować warunki do rozwoju miasta, zabiegać o przyciąganie inwestycji i tworzenie miejsc pracy. Burmistrz i władze miejskie są dla jego mieszkańców a nie odwrotnie! Prudnik jest przykładem upadającego miasta, z którego uciekają młodzi ludzie-nie widzą dla siebie perspektyw. Jeżeli włodarze miasta tego nie wiedzą, nie widzą i nic z tym nie robią to nie nadają się do rządzenia.

     • Ale to widzą wszyscy. Napisz, co zrobić, żeby to zmienić. Takimi pustymi frazesami o inwestorach, pustych lokalach i nowych miejscach pracy, będą wycierać sobie usta wszyscy kandydaci. Zagłosuję na tego kandydata, który będzie miał swoją własną firmę i powie, ile dzięki własnej kreatywności stworzył miejsc pracy, ile daje ludziom zarobić i jakie inwestycje zrealizował.

  • Kuna, w punkt! Wiecznie skrzywdzeni przez los przez wszystkich wokół, tylko jakby oni sami nie czują się odpowiedzialni za swoje szczęście. Burmistrz ma im zrobić dobrze, ha, ha, ha… może jeszcze rząd i Komisja Europejska. Obudźcie się! Modlitwa nie pomoże!

 4. Ten filmik to instruktaz dla nastepnych patoli, co to za kraj w ktorym mozna stracic zycie za puszke piwa I paczke papierosow!!?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here