[AKTUALIZACJA] Uwaga! Policja poszukuje zaginionych dzieci!

0
Fotografia poglądowa (fot. KPP Prudnik)

W środę 31 stycznia około godziny 14:00 rodzeństwo – Jakub K[…](lat 14) i Viktoria K[…] (lat 10), zamieszkali w Nysie, wyszli z domu i do chwili obecnej nie powrócili do miejsca zamieszkania i nie nawiązali kontaktu z rodziną.

RYSOPISY

  • Jakub K[…], wzrost ok. 150 cm, szczupłej budowy ciała, krótkie, kręcone włosy, oczy koloru brązowego. Ubrany w kurtkę 3/4 z kapturem koloru jasnozielonego z białym poziomym paskiem na wysokości popiersia, spodnie dresowe koloru czarnego, sportowe buty koloru czarnego z białą podeszwą. Ponadto posiadał przy sobie plecak koloru niebieskiego.
  • Viktoria K[…], wzrost 130 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie, lekko kręcone koloru blond, spięte różową gumką, oczy koloru niebieskiego, ubrana w kożuch do pasa koloru beżowego, spodnie koloru czarnego, czapka koloru różowego z pomponem, buty koloru czarnego, posiada przy sobie plecak m-ki 4F koloru jaskrawo-różowego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionych, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Nysie pod numerem 47 863 52 03 lub z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju.

[AKTUALIZACJA, 1.02.2024, 8:45] Jak informują komendy policji w Nysie i Opolu dzieci zostało odnalezione całe i zdrowe w niemieckim Görlitz.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here