Sterroryzował ekspedientkę nożem – ogląda już świat zza krat

3
fot. KPP Prudnik

Policjanci zatrzymali sprawcę sobotniego rozboju w Prudniku

Do bulwersującego przestępstwa doszło w sobotę (20.01) w „Żabce” przy ul. Legionów.

– Przed godziną 23.00 – relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji asp. sztab. Andrzej Spyrka – do sklepu spożywczego wszedł zamaskowany mężczyzna, który po chwili podszedł do kasy, wyciągnął nóż i zaczął grozić ekspedientce. Po otrzymaniu od sprzedawczyni żądanych pieniędzy oraz alkoholu i papierosów oddalił się w nieznanym kierunku. Na szczęście, w trakcie tego zdarzenia nikt nie poniósł obrażeń.

Miejscowym „niebieskim” w poszukiwaniu bandyty pomagali kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

– Intensywne działania szybko przyniosły zamierzony efekt. Mundurowi ustalili tożsamość mężczyzny oraz jego aktualne miejsce pobytu – kontynuuje aspirant Spyrka. – Sprawcą okazał się 17-letni mieszkaniec powiatu prudnickiego. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Nożownikowi grozi nawet 20 lat więzienia. Najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie, do którego sąd skierował go na wniosek prokuratora.

3 KOMENTARZE

  1. Pewno jakiś naćpany patus. A Gangus to z niego jak ten cały prudnicki grajdół….mizerny…..ciekawe co nastepne, zadziobie nożem jakiegos przechodnia za 10 zł ? I tak go pewno wypuszczą za chwile….

  2. Jestem ciekawy, jakie wychowanie wyniósł ten człowiek z domu. W szkole też jak widać niewiele się nie nauczył. Na przykład, że nie wolności kraść, wobec kobiet należy być szczególnie uprzejmym, a nożykiem to sobie można co najwyżej ukroić chlebek.

  3. Teraz dzieci wynoszą z domu takie wychowanie że są puszczone samopas smartfon tiktok Facebook to wychowuje dzieci a rodzice nie poswiecają dzieciom czasu i uwagi nie rozmawiają z nimi często tylko czy lekcje odrobione i to wszystko a patologia to uczy swoje dzieci wypełniać wnioski po zasiłki żeby w życiu brać tylko zasiłki bo praca się nie opłaca i kręcą się od rana koło opieki społecznej bo tam lodówka i szafa taka przykra rzeczywistość na pewno nie we wszystkich rodzinach tak jest ale w bardzo wielu niestety tak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here