Interwencja. Paczkomat i był sobie trawnik

10
(fot. czytelnik)

Od kilku tygodni kierowcy robią sobie parking na trawniku przy ul Łangowskiego. Szczególnie dotyczy to dużych busów firmy kurierskiej (postawiono tam dwa paczkomaty DPD i Orlen Paczka) – pisze czytelnik z Prudnika.

Na zimowych zdjęciach trudno odgadnąć, gdzie zaczyna się chodnik (też „wspaniałe” miejsce do parkowania), a gdzie trawnik, ale fotografia z Google Street View nie pozostawia wątpliwości, które samochody stoją na terenie zielonym. Po stopnieniu śniegu Prudnik zyska kolejny, brudny, zabłocony zakątek.

– Już widać skutki, śnieg raz już zszedł. Wyglądało jak na ornym polu. Już pomijam, że jakaś kobieta urwała na tej koleinie osłonę silnika i uciekła – dodaje czytelnik.

10 KOMENTARZE

 1. W porównaniu z tym co dzieje się za tym budynkiem i z boku to nie ma co narzekać na parkowanie…..dziwię się że komuś przeszkadza parkowanie a nie widzi setek a może i tysięcy butelek po alkoholu wokół sklepu co szczególnie widoczne jest jak nie ma śniegu… Czy straż miejska dociera do tego miejsca ?

 2. Typowe buractwo w parkowaniu. A potem narzekanie, jakie to miasto brudne i brzydkie. Nasze poczucie estetyki ma granice dokładnie w miejscu naszego prywatnego wygodnictwa.

 3. A wystarczyło by dwa lub trzy piękne szarogłazy postawic…
  Nie ma co szczuć, trzeba działać…
  Ale po co, ale za co, ale dlaczego, ale za późno…

  • Komitet Obrony Trawników – wszędzie stawiać kamienie. Właściwie racja, jaki kraj, taki obyczaj. W Polsce nie wystarczy, że jest trawnik, trzeba go ogrodzić, żeby go ludzie nie zajechali. Dzicz.

 4. A ja jako wieloletni mieszkaniec nie mogę się zgodzić z tym iż to tylko wina kurierów.
  Zdjęcie z google pochodzi z roku 2012
  I wiele razy widziałem jak mieszkańcy tym właśnie trawnikiem omijają ostatnie miejsce parkingowe aby zaparkować tam gdzie stoi nowy duży paczkomat
  Wydaje mi się że nie było by artykułu gdyby paczkomat nie zajął temu Panu miejsca
  Ludzka zawiść nie ma granic …
  A zdjęcia trawników na osiedlu polecam robić latem będzie dużo ciekawszy artykuł o tym jak dba o mieszkańców nasza spółdzielnia mieszkaniowa

  • Oczywiście, że nie tylko kurierów. Tych, którzy zajeżdżają trawnik jak bydło. Bydło też się pasie na trawie. Kurierzy jak widać na obrazku także.

  • Donoszenie musi mieć efekt i do tych, co potrafią ukarać, a tu chodzi o zwrócenie uwagi na głupotę. Więc durna uwaga z tymi sygnalistami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here