PILNE. Oni pokierują Pogonią

6
Mariusz Półchłopek i burmistrz Prudnika Grzegorz Zawiślak (fot. Andrzej Dereń)

Podczas dzisiejszego (28.12) zebrania wyborczego MKS Pogoń Prudnik udało się wyłonić nowy zarząd stowarzyszenia. W jego skład weszli: Waldemar Bedryj, Piotr Olinkiewicz, Mariusz Półchłopek, Przemysław Rudolf oraz Elżbieta Zub. Z klubem żegna się m.in. długoletni prezes Grzegorz Pawlak.

– Dziękuję odchodzącemu zarządowi za dwie kadencje ciężkie pracy społecznej. Życzę pomyślności w wszelkich kolejnych przedsięwzięciach. Nowemu zarządowi dziękuję za podjęcie rękawicy i życzę powodzenia w prowadzeniu klubu – skomentował na gorąco w mediach społecznościowych wiceburmistrz Prudnika Jarosław Szóstka.

Członkowie stowarzyszenia dokonali także wyboru nowego składu Komisji Rewizyjnej. W trzyosobowym gremium pracować będą: Bronisław Rektor, Janusz Stefanko i Bogdan Butor (dotychczasowy wiceprezes zarządu).

6 KOMENTARZE

  1. Teraz czas na koszykarską Pogoń! Kiedy tam walne, kiedy tam komisja rewizyjna, kiedy tam transparentnie zostanie rozliczona dotacja z gminy 500 tys. na kilku graczy i tego samego od wieków trenera. To ciekawe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here