Odebrał pijanemu kierowcy kluczyki do samochodu

8
(fot. Zakład Karny w Nysie)

W środę 22 listopada sierż. Wojciech Bara – funkcjonariusz Zakładu Karnego w Nysie Oddziału Zewnętrznego w Prudniku, w drodze do służby był uczestnikiem zdarzenia drogowego, z udziałem nietrzeźwego kierowcy, który wjechał do rowu.

W trakcie udzielania kierowcy pomocy, funkcjonariusz poczuł woń alkoholu, odebrał kierowcy kluczyki do samochodu, zabezpieczył miejsce zdarzenia oraz wezwał policję. Przybyli na miejsce policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy daewoo lanos, który w organizmie miał ponad 1,7 promila alkoholu.

Komendant Powiatowy Policji w Prudniku, nadkom. Rafał Ozimek skierował podziękowania i wyrazy uznania za wzorową postawę, jaką zaprezentował funkcjonariusz nyskiej jednostki penitencjarnej.

– Cieszymy się, że mamy w szeregach naszej formacji funkcjonariuszy, którzy dobro i interes publiczny oraz troskę o bezpieczeństwa społeczeństwa rozumieją w szerokim ujęciu, nie ograniczając go tylko do realizacji obowiązków zawodowych w trakcie służby ale również poza nią – komentuje Służba Więzienna. (źródło: ZK w Nysie)

8 KOMENTARZE

  1. one – jak byś spotkał takiego jadąc swoim samochodem inaczej byś myślał gdybyś miał zagrożenie życia i może byś nie pisał takich głupot, a Temu chłopakowi gratuluję.

  2. A może ten pan tylko pilnował samochodu bo kierowca udał się po pomoc… Taki to jak większość psów, nawet przy stole wigilijnym będzie węszył.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here