Policjant z Prudnika wicemistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu

1

Aspirant sztabowy Krzysztof Babisz z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku zdobył srebrny medal podczas XIX Mistrzostw Polski w brazylijskim Jiu-jitsu w Warszawie. Policjant od 12 lat trenuje sztuki walki i samoobrony. Funkcjonariusz na swoim koncie ma wiele sukcesów.

W miniony weekend w Warszawie odbyły się XIX Mistrzostwa Polski w brazylijskim Jiu-jitsu w kimonach. W turnieju wystartowało około 2000 zawodników. W tym gronie znalazł się także Krzysztof Babisz – na co dzień przewodnik psa służbowego z prudnickiej komendy policji. Funkcjonariusz startował w kategorii wagowej do 94,3 kg i spisał się wyśmienicie. Policjant reprezentujący barwy klubu UNITED KINGS Jiu-jitsu Prudnik zajął w zawodach II miejsce w swojej kategorii.

Policjant od ponad 12 lat trenuje sztuki walki i samoobrony. Od 10 lat specjalizuje się w brazylijskim jiu-jitsu i regularnie startuje w zawodach. Funkcjonariusz ma już na swoim koncie wiele sukcesów. Tylko w tym roku zdobył 2 brązowe medale XIII Mistrzostw Polski w Luboniu oraz srebrny medal podczas X Pucharu Polski także w Luboniu. Gratulacje! (źródło: KPP Prudnik)

(fot. FB / Policja Prudnik)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here