[FOTO/PLAKAT] RozkoOldCars, zabytkowe pojazdy i koniec sezonu

1

W najbliższą niedzielę (22 października) w Pałacu Rozkochów odbędzie się Zakończenie Sezonu RozkoOldCars, czyli zlot zabytkowych pojazdów. Obok samochodów, będą jednoślady oraz maszyny rolnicze, w tym wypieszczone przez właścicieli stare traktory.

Zlot rozpocznie o godz. 12:00 paradą pojazdów, która przejedzie przez kilka miejscowości gminy Walce (start i meta przy pałacu, zbiórka o godz. 11:30), a o godzinie 13:00 zaplanowano oficjalne otwarcie zlotu. Na miejscu będzie ognisko z możliwością upieczenia kiełbasy. Można też zamawiać śląski obiad (tel. 725 303 397). Zapisy uczestników (liczba miejsc ograniczona) pod numerem telefonu: 725 303 398. Zlot współorganizują: Tomala Auto Centrum i Fundacja Pałacu Rozkochów – Pomiędzy.

Swoistą zapowiedzą zlotu był punkt kontrolny na dziedzińcu pałacu rajdu zabytkowych samochodów 3. Hubertus Classic, który odbył się w niedzielę 15 października. W rajdzie wzięło udział niemal 50 załóg. Na uczestników czekała strzelnica przygotowana przez Bractwo Strzeleckie w Głogówku oraz Raciborskie Kurkowe Bractwo Strzeleckie. Czekały również pałacowe zagadki oraz przekąska i kawa. Meta rajdu znajdowała się przy Zamku Moszna. Organizatorem wydarzenia był Opolski Ruch Pojazdów Zabytkowych.

3. HUBERTUS CLASSIC – PUNKT KONTROLNY – PAŁAC ROZKOCHÓW:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here