[PLAKAT] Ruszają zapisy na mistrzostwa Polski w Prudniku

0
(fot. Andrzej Dereń)

Za kilka dni ruszają zapisy dla uczestników VI Otwartych Mistrzostw Polski w Półmaratonie Górskim Nordic Walking oraz VI Rajdzie Górskim Nordic Walking o Puchar Burmistrza Prudnika.

Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Wesoły Borsuk Team we współpracy z Gminą Prudnik i Polskim Zrzeszeniem Nordic Walking odbędzie się 6 kwietnia przyszłego roku. Już ponad półroczna zapowiedź wydarzenia świadczy o tym, że organizatorzy bardzo poważnie przygotowują się do zamierzenia i chcą, by wszystko odbyło się na jak najwyższym poziomie. Międzynarodowy charakter imprezy podkreślają dwujęzyczne zapowiedzi półmaratonu (w językach polskim i uniwersalnym angielskim).

Trasy półmaratonu i rajdu przebiegać będą na terenie Lasu Prudnickiego w Górach Opawskich ze startem i metą na łąkach pod szczytem Koziej Góry w Prudniku.

– Wzgórza, lasy i doliny składają się na malowniczą, ale wymagającą trasę, która każdego roku przyciąga setki zawodników z całej Europy. Gwarantujemy sportowe wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci – zachęcają organizatorzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here