[PLAKAT] Koncert Piotra Rubika „Najważniejsza jest miłość”

11

Koncert Piotra Rubika „Najważniejsza jest miłość” odbędzie się w najbliższą sobotę (23 września) na Rynku w Nysie.

Premiera oratorium skomponowanego w 75. rocznicę nominacji kardynała Stefana Wyszyńskiego na prymasa Polski miała miejsce dwa lata temu w Prudniku – Lesie. Teraz przyszła kolej na Nysę.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:30 od gali konkursu „Społeczna Krucjata Miłości – bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego”. O godz. 19:30 zacznie się koncert, natomiast o godz. 21:10 zaplanowano pokaz Video Mappingu na fasadzie przyrynkowej bazyliki.

Na koncert zapraszają; poseł na Sejm RP Katarzyna Czochara i Stowarzyszenie Głodni Pana.

11 KOMENTARZE

  1. Ja sie wcale nie obrazam, nie widze Tuska na stanowisku Premiera , cos wam sie na stykach przypalilo , I dalej uwazam ze sie tyle czeka do lekarza specjalisty. Ale ja juz sobie wypracowalem emeryture na wiosce, a wy nie wiecie co was czeka!!

    • Nie przejmuj się partyjną propagandą wyżej komentujących. Oni nawet jak idą do toalety to myślą o Tusku lub Kaczyńskim, a tu chodzi o codzienne problemy zwykłych ludzi i umiarkowanie w wydawaniu publicznych pieniędzy również na koncerty podczas kampanii wyborczej. Może czas znaleźć sponsora spoza państwowego budżetu i państwowych spółek, państwo organizatorzy?

      • Daj spokój, do nich mówić, jak do ściany. Jak prezes powie i jego poplecznicy, taka jest prawda objawiona. A nawet jak udają, że nie wie wszystkim się zgadzają, to i tak na niego głosują, bo to zgodnie z ich ideałami i żeby kasa się zgadzała. To tragiczne, bo są nawet w stanie uznać, że pełna demokracja nie jest nam potrzebna. Dramat. Drugie Węgry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here